Strefa marek
Porozmawiaj ze mną. Nowi koledzy. O początkach...

EAN:

9788383885278

Wydawnictwo:

Klasa:

4+

Data premiery:

2026-05-20

Rok wydania:

2026

Oprawa:

twarda

Format:

240x195 mm

Strony:

32

Cena sugerowana brutto:

34.99zł

Stawka vat:

5%

Dzieci codziennie uczą się budowania relacji i przeżywają przy tym wiele emocji. To właśnie w zabawie, kłótniach i wspólnych działaniach dowiadują się, jak sobie radzić w danej sytuacji.

Książka pomoże najmłodszym w tworzeniu kontaktów z rówieśnikami. Ułatwi postawienie pierwszych kroków podczas nawiązywania nowych znajomości. Pokaże, jak podejść i zainicjować rozmowę, jak zaprosić do wspólnej zabawy czy dołączać do grupy, jak reagować na odmowę i próbować dalej. Będzie też wsparciem w codziennych sytuacjach, które dla dziecka bywają trudne, a jednocześnie stanowią ważny krok w uczeniu się bycia z innymi.

W książce znajdują się scenki z codziennego życia i rozwiązania wspierające dzieci i dorosłych w komunikacji. Tej pełnej emocji podróży towarzyszy czytelnikom rodzeństwo: czteroletnia Kasia i sześcioletni Tomek. Publikacja ukazała się w ramach bestsellerowej serii "Porozmawiaj ze mną" autorstwa Anny Jankowskiej, znanej między innymi z internetowej grupy FB Aktywne czytanie.