Strefa marek
Architektura. Przewodnik dla lubiących...

EAN:

9788381326940

Autor:

Wydawnictwo:

Data premiery:

2025-09-24

Rok wydania:

2025

Oprawa:

broszurowa

Format:

205x145 mm

Strony:

288

Cena sugerowana brutto:

49.90zł

Stawka vat:

5%

Zapowiedź

Podręczniki zbyt często zamieniają godne uwagi szczegóły dotyczące architektury w nużący wywód, który mógłby uśpić nawet Franka Gehry'ego. Architektura. Przewodnik dla lubiących rozkminiać bez bólu eliminuje nieciekawe wyjaśnienia, oferując zamiast tego praktyczną lekcję, która wciąga i angażuje podczas poznawania największych konstrukcji świata.


Książka skupia się wyłącznie na najważniejszych faktach, stylach budownictwa i architektach, dzięki czemu z przyjemnością zagłębisz się w fascynujący świat architektury.


W środku znajdziesz m.in.:

  • opisy stylów architektonicznych
  • ciekawostki dotyczące rozwoju architektury w różnych epokach
  • sylwetki najbardziej inspirujących postaci świata architektury.

Od starożytnych piramid i średniowiecznych katedr po klasycystyczne pałace i nowoczesną zabudowę - Architektura. Przewodnik dla lubiących rozkminiać bez bólu to setki wciągających informacji architektonicznych, których nie znajdziesz nigdzie indziej!

  • ***


O autorce


Nicole Bridge jest amerykańską niezależną pisarką i redaktorką.


Mieszka pod Filadelfią (USA) ze swoim mężem i trójką dzieci.