EAN:
9788382309300
Autor:
Wydawnictwo:
Data premiery:
2025-06-25
Rok wydania:
2025
Oprawa:
twarda
Format:
260x170 mm
Strony:
112
Cena sugerowana brutto:
69.90zł
Stawka vat:
5%
Ród Corrinów był niegdyś najpotężniejszy we wszechświecie, odgrywając kluczową rolę w rozgrywkach politycznych, które na zawsze zmienią układ sił na Diunie.
Ród Harkonnenów zwiększa naciski na Fremenów, co eskaluje konflikt i grozi jeszcze większym rozlewem krwi. Tymczasem bene Gesserit przygotowują grunt dla swojego przyszłego mesjasza i pociągają za sznurki w sprawie matki przepowiadanego Kwisatz Haderach, a ród Atrydów wprowadza w życie plan przywrócenia na Ix zwierzchnictwa rodu Verniusów. Natomiast Imperator Szaddam, czerpiąc inspirację od księcia Leto, planuje wszczęcie Wojny Przyprawowej w przekonaniu, że amal jest już gotowy.
Brian Herbert i Kevin J. Anderson wraz z rysownikiem Simone Ragazzonim w tym komiksie zaadaptowali ostatnie ze swoich bestsellerowych książkowych preludiów Diuny, jednej z najbardziej cenionych powieści science fiction wszech czasów!
"Ogromnym atutem jest wierne oryginałowi oddanie uniwersum Diuny i jego różnych planet". - THE COMIC BOOK DISPATCH
"To pełna dynamizmy historia o filmowym rozmachu. Zespół utalentowanych twórców nakreślił arcydzieło". - GET YOUR COMIC ON